Policija u Rumi je zatekla dvadesetsedmogodišnjaka koji je na putnom pravcu Ruma – Vrdnik vozio “seat” pod dejstvom kokaina i sa 1,61 promil alkohola u organizmu.
U Inđiji je zaustavljen dvadesetdvogodišnjak koji je vozio “bmv” pod uticajem kanabisa a u Pećincima dvadesetsedmogodišnji vozač “škode”, takođe pod dejstvom kanabisa.
Patrola u Inđiji je otkrila četrdesettrogodišnjaka koji je vozio “dačiju” sa 2,16 promila alkohola u organizmu i dvadesetjednogodišnjeg vozača “folksvagena” sa 2,08 promila alkohola.
U Pećincima je zaustavljen pedesetsedmogodišnji vozač “pežoa” sa 2,05 promila alkohola u organizmu a u Staroj Pazovi šezdesetogodišnji biciklista sa 2,05 promila alkohola.
Nakon isključenja iz saobraćaja, ovim vozačima je određeno zadržavanje i protiv njih su podnete prekršajne prijave.
Apelujemo na sve učesnike u saobraćaju, posebno na vozače, da dosledno poštuju sve saobraćajne propise, radi svoje i bezbednosti drugih učesnika u saobraćaju.
Autorska prava RTV / Tekst / Slika / Video /